Oğuz KÖK

Öncelikle Cemalettin hocamıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 1,5 yıldır çektiğim kıl dönmesi operasyonu sonrası mağduriyetimi, sayın hocamız 3 seansta kristalize fenol yöntemi ile yapmış olduğu işlemle ağrı sızı yaşamadan çok şükür atlattım. Bu tür şikayeti olan hiç boşuna bıçak altına yatarak iş kaybı ve acı yaşamaktansa hocamızın kliniğine gitmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Derya T.

Öncelikle Cemalettin Hocam'a teşekkürlerimi arz ederim. 10-12 yıl evvel KDS ameliyatı oldum, 2 sene önce tekrar nüks etti, 3 defa cerahat topladı. Ameliyat olmamı söyledi doktorum, fakat aynı duyguyu tekrar yaşama korkum sebebi ile olmaktan kaçtım tekrar cerahat topladı. Son çare olmamdı. Ameliyat günü aldık hatta 1 gün kala netten Cemalettin hocayı buldum, umutsuzca aradım. Fakat Asistanı o kadar güzel moral ile umutsuz olmama gerek olmadığını söyledi ki randevu aldık geldik. Bugün 3. seansım bitti. Çok şükür Rabbime iyileştiğimi, yaranın kapandığını söyledi Cemalettin Hocam. 1 ay sonra son kontrolüm var. Ameliyatsız bu tedaviyi uygulayıp korkumu yenmeme sebeb olan hocama tekrar teşekkürler saygılar arz ediyorum.

Sonuç: Ameliyatsız KDS çözümü varmış.

17 Ağustos 2019
Yasin Şaşmaz

Uzun yıllardır sıkıntısını çektiğim ve ameliyatından son derece korktuğum kıl dönmesi problemim için ameliyatsız çözümler ararken internette ismini bulduğum ve okuduğum güzel yorumlar ve muayene sırasında kendisinin son derece ikna edici ve mantıklı anlatımları sonucu kendisinde tedavi olmaya karar verdiğim, bu kararımdan da asla pişman olmadığım, hoş sohbet bir Profesör kendisi 🙂 Maksimum 10'ar dakikalık 4 seansta yıllardır sıkıntısını çektiğim kıl dönmesinden kurtuldum. Kesinlikle tavsiye ederim. Cemalettin Bey yalnızca iyi bir doktor değil, aynı zamanda çok iyi bir insan. Herşey için teşekkür ederim Hocam 🙂

18 Mayıs 2017
Alp Eymen

Kıl dönmesi tedavisi sebebiyle başvurmuştum doktorumuza gittigim her yerde ameliyat dediler ama hocam kontrol ettikten sonra kristalize fenol tedavisinin uygun oldugunu söyledi ve düşünmeden bu tedaviyi uygulamasını istedim 1 seansta bitti ve bütün kaygılarım korkularım bitti doktorumuza tavrından dolayı ilgisinden dolayı kardeşi gibi görüp elinden geleni yaptıgı için teşekkür ederim sekreterlerin menmuniyetinden dolayı güleryüzşü bir ekip olduklarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum samimiyetiniz ve ilginiz güleryüzlü oluşunuz daim olsun.

Lale G.

Bütün iyi özellikler bir insanda toplanır mı derseniz sayın hocam Prof.Dr.Cemalettin Camcı 'yı örnek olarak gösteririm.Hem iyi bir insan hem de iyi bir hekim,iyi bir cerrah olmanın tüm özelliklerini kendisinde topladığı için...Ablamın ince bağırsak ameliyatını mükemmel ekibiyle beraber başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.Ameliyat öncesi,ameliyat sonrası ilgili,samimi,güleryüzlü davranışıyla bize sonsuz güven verdi.İyi ki kendisini ailece tanımışız.Doğru cerrahi adres olarak mutlaka danışılması gereken bir hekim.Sonsuz şükranlarımızı ve saygılarımızı sunuyoruz.Herşey için binlerce teşekkürler...İyi ki varsınız... Lale Gülen-F.Jale Gülen

27 Mayıs 2013
Adem Karaaslan

Mesleğinde zirvede olmasının yanında aynı zamanda mükemmel bir insan günümüzde tamamen ticarete dönmüş olan sağlık sektöründe dürüst ve ilkeli kalabilmiş ender doktorlardan bir tanesi.. Ben 13 yaşında olan oğlumu kıl dönmesi teşhisi ile Cemalettin hocama götürdüm daha başlangıç olduğundan tek seansta işimizi halletti tereyağından kıl çeker gibi aldı kılları yaklaşık 20 gün olmuştur şuan hiçbir sıkıntı yok, allaha şükür, genel cerrahi dalında kafanıza hiçbirşey takma dan gönlünüz rahat bir şekilde kendisine gidin boşuna canımı sıkmışım diye pişman olacaksınız emin olun

02/06/2017
Çağatay ORDU

Daha önce geçirmiş olduğum kıl dönmesi vakasından sonra bu yöntem ağrısız ve sızısız geldi. Hocamızın operasyondan önce bilgilendirmesi, ilgi ve alakası mükemmel motive edici. Güler yüzlü çalışanlara ve hocamıza teşekkür ederim.

M. N. Daş

Sırt bölgemdeki iltihap ve şişkinlik ağrıları bunaltmıştı. Sürekli akıntıdan kıyafetlerim batıyor, yakınımdaki iltihabik kokudan dolayı acayip rahatsız oluyordu. Cemallettin hocamın yumuşak yaklaşımıyla olayları dogru algılamam sonucu cerrahi ameliyata karar verdim. Local anestezi ile sadece 20 dk. süren ameliyat sonrasında hayat buldum. İyiki varsınız hocam. Elinize kolunuza ve yüreğinize sağlık. O ellerin daha nice hastalarınıza şifalara sebep olsun. selam ve saygılarımla..

18/11/2016
Murat Aygün

Merhaba Ben 1999 ve 2014 yıllarında kuyruk sokumumdan kıldönmesi ameliyatı oldum. 2016 da tekrar nüks etti. Tekrar ameliyat olursam yine 2-3 ay sıkıntılı iyileşme süreci yaşayacaktım ve bu da yetmezmiş gibi muayene olduğum en meşhur cerrahlar nüks etmeyeceği konusunda söz veremiyordu. Cemalettin bey 5-6 seanslık ağrısız tedavi ile ameliyat olmadan iyileşmemi sağladı. Haftada 1 kere akşam eve gitmeden kendisine uğradım, 5-10 dakikalık bir işlem yaptı ve sonrasında arabama binip evime döndüm. Şimdi ise sağlıklı bir şekilde hayatıma devam ediyorum. Aylarca ve acılı süreceğinden korktuğum iyileşme süreci toplamda 1 saatlik ve ağrısız tedaviyle bitti. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

2 Haziran 2016
Çiğdem Altındağ

Yaşadığım bağırsak hastalığım sonucu kimseye güvenemeyerek kapısını çaldığım mükemmel cerrah. Sigmoid divertikülit sonucunda 25 cm kolon kısaltılması operasyonunu uzun saatler sonucunda başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Başka doktorların gözümü korkutması durumuna rağmen Cemallettin Hoca, son derece sevecen, güven veren ve sonsuz ilgili haliyle sağlığıma kavuşmamı sağladı. Gerçekten eline emeğine ve yüreğine sağlık demekten asla yılmayacağım bir profesör. Hasta-doktor ilişkisini en güzel şekiliyle sunan ve naçizane mesleğinin tek öncüsü diyebildiğim bir doktor. Bugünkü sağlığımı size borçluyum tekrar ve tekrar teşekkür ederim bütün emeğinize, bilginize ve en önemlisi meslek sevginizi bu denli güzel sunmanıza.

06/06/2016
Betül Güzel

Merhaba öncelikle Cemalettin hocama çok teşekkür ederim. 1998 yılında kalın bağırsağımın tamamı alındı ve crohon teşhisi konuldu. günden güne durumumum kötüye gitmesiyle bir akrabamın tavsiyesi üzerine 1999 yılında Cemalettin hocam ile tanıştım. 1999-2001 yılları arasında birden fazla operasyonumu yaptı. Cemalettin hocamın verdiği güven ile bu operasyonlara gözü kapalı girdim. hepside çok başarılı geçti. artık ailemin gözlerinde o umutsuz bakışlar yoktu. tedavi gördüğüm yıllar boyunca hocamın ilgi ve alakası hep aynıydı buda gerçekten bir hasta için çok önemli güven veriyor moral oluyor. son amaliyatımı 2001 yılında yaptı o günden bu güne sıkıntısız bir şekilde yaşantıma devam ediyorum.Şimdi başka bşr şehirde yılda bir rutin kontrollerimi yaptırıyorum ve karşılaştığım tüm doktorlar kontrollerinde Cemalettim Hocamın yaptığı son amaliyat olan POŞ amaliyatının çok başarılı olduğunu söylüyorlar. Şuan önce Allah'ın izniyle sonrada Cemalettin hocamın sayesinde gayet sağlıklıyım. Öncelikle hastalara şifa diliyor , sonrada Cemalettin CAMCI yı tavsiye ediyorum. İyiki varsınız Cemalettin hocam selamlar saygılar vede sevgiler.

12/12/2016
Ayhan İstikbal

Basit bir kaç rahatsızlıktan sonra gittiğim hastanede kolon kanseri olduğumu öğrenince ben ve ailem büyük bir şaşkınlık yaşadık. Yaşadığımız bu sıkıntılı süreçte Dr. Cemalettin Camcı ile tanışmak bizim için büyük bir şans oldu.Hastalığımın tüm sonuçlarını ve yapılacak ameliyatın tüm ayrıntılarını bizimle paylaştı,bizi rahatlattı ve çok başarılı bir ameliyatla beni sağlığıma kavuşturdu. Bu süreçte güler yüzü, bir doktordan çok bir can dostu gibi davranışları her şeyi daha kolay kıldı. Çıkan tahlil sonuçlarına en az bizim kadar sevindi. Tıbbi başarısının yanı sıra insanlığı ile de gönlümüzü fethetti. Bu da yetmedi, bir süre sonra da yeğenimin barsak ameliyatını gerçekleştirip, onu da sağlığına kavuşturdu. Ellerin dert görmesin hocam. Sonsuz teşekkürlerimle…Hakim Ayhan İstikbal.

12/12/2016

Batuhan AKBAL

Rabbim sizin gibi insana değer veren, halden anlayan, mütevazi ve hoş görülü doktorlarımızın sayısını arttırsın inşallah. Kıl dönmesi probleminden kristalize fenol yöntemi ile kurtulduk. Cemalettin Hocam size teşekkür eder saygılarımı bir borç bilirim. İyi ki varsınız.

Onur E.

2010 yılında kristalize fenol uygulaması için Cemalettin hocamla tanıştım. Doktorluğu ve cana yakınlığı beni kayseri den istanbula ziyarete getirdi. Üstelik bu uygulama ile aynı gün işime donebildim. Teşekkürler Cemalettin hocam.

13/12/2016
Hatice Pınar

Hocam bir numaradır 2014 yılında sihirli elleriyle ameliyat etti beni o gün bugündür hayal bile edemediğim kilodayım sağolun sayın hocam sizden bitane daha yok ❤️ @prof.dr.cemalettincamci

05/07/2017
Zulal Keskin

Cemalettin hocam sizi paylasiminizdan dolayi kutluyorum...insanlara umut oldunuz...moral verdiniz sag olun gecmis olsun...benim oglumun ameliyatini yapmistiniz...sizi sevgi ve minnetle aniyorum...sizin gibi muhtesem doktorlar hep hayatimizda olsun insaallahhh ...saglik ve mutluluk dileklerimle...

17/07/2017  
Yiğit Kocadağ

4 sene once kil donmesi rahatsizligim vardi ve ne dogru duzgun oturabiliyor ne de rahat bir dakika gecirebiliyordum. O donemde basketbol oyuncusuydum ve hem antreman hem maclarimi olumsuz etkiliyordu. Bolgeyi cok zorlayinca akintilar oluyordu ve ozetlemem gerekirse bu rahatsizlik tum hayatimi mahvediyordu. Bazi arkadaslarim ameliyat olmami tavsiye ettiler ama ameliyat olmayi secmek cok zordu benim acimdan. Uzun sure yatakta kalmak ve bir sure spor yapamamam demekti benim icin. Hem oynadigim takimin kaptaniydim, maclara cikmaya devam etmem lazimdi hem okuyordum okula gidip gelmem gerekiyordu ve sonucta "uygun" bir zamanin olmadigini anladim ameliyat olmak icin. Tam kara kara dusunurken ne yapsam nasil yapsam diye Prof. Dr. Cemalettin Camci karsima cikti. Bana yeni bir yontemden bahsetti ve birakin ameliyat olmayi, bazen yarim saat bile surmeyen bir tedavi yontemi uygulayarak 4-5 seansta tum bolgeyi iyilestirdi. Bir saat bile yatili kalmam gerekmedi, her seanstan sonra gayet normal bir sekilde yuruyerek ciktim. 4 sene gecti hemen hemen. Bugun kontrole gittim bir sey var mi, kalmis mi diye ogrenmek icin. Hicbir sey yok dediginde cok mutlu oldum. Aradan 4 sene gecti ve hala bolge tamamen iyilesmis durumda. Eski halinden iz yok. Kisacasi isini cok iyi yapan ayni zamanda cok samimi, leblebisi, lokumu, cayi ne varsa sonuna kadar ikramini eksik etmeyen, muhabbeti hos bir insan. Siddetle tavsiye ediyorum, ameliyatin sikintisini cekmenize hic gerek yok boyle isini iyi yapan bir doktor varken. Hepinize sifa diliyorum.

17/07/2017
Mehmet Karabaş

Yaklaşık 1,5 2 aylık tedavi sürecinde hocamın her konuda titizlikle ve profesyonelce yaptığı çalışmalar doğrultusunda kıl dönmesi hastalığımdan kurtulmuş bulunmaktayım. Eğer sizde bu hastalıktan şikayetçiyseniz Dr. Cemalettin Camcı'yı tercih edebilirsiniz.

Gülşah Şen

1,5 Senedir kıl dönmesi sorunuyla baş etmeye çalışırken her gittiğim doktor ameliyat olmamı söyledi. Yakınlarımdan bu ameliyat ve sonraki süreci bildiğim için çok endişeleniyordum. Ta ki Sayın hocam Cemalettin bey ile ilgili yorumları okuyana kadar. Tüm korkularımla geldiğim muayenehanesinden ilk seansımı gözüm kapalı yaptırıp çıktım. Bunda tabi ki Cemalettin bey'in müthiş rahatlatıcı ve mütevaziliği baş sıradaydı... 5 Seans sonucunda hastalığımdan kurtuldum. Kendisiyle tanışmaktan çok mutlu oldum. Bu can sıkıcı hastalıktan beni kurtardığı için hocama teşekkürlerimi sunuyorum.

Dr. Selim KARAKAŞ

2014 yılında pilonidal sinüs (kıl dönmesi) şikayetim için muayene oldum hocama. Kendim de hekimim. Kristalize fenol yönteminin en başarılı cerrahiye denk bir başarı oranı sağladığını biliyordum.Sağolsun hocam son derece etik, özverili, başarılı bir insan.Hocamızın önerilerine yarım yamalak uymama rağmen, 3 senedir çok şükür nüks yaşamadım. Kendisine burdan saygılarımı sunuyorum.

28.07.2017
Orkun T.

Söze başlamadan şunu belirtmek isterim ki, 22 yıllık kıl dönmesi mazisi olan bir hastayım. Internetten bulduğum Prof. Cemalettin hocaya geldim. Kendisi durumumu değerlendirdi. 7 seans sonunda sağlığıma kavuştum. Hocama ilgi ve alakası için teşekkür ederim. Ayrıca çalışan Emre Beyin ilgisine de teşekkür ederim.

(Ağustos 2019)
Burak Avyüzen

15 senedir kroniklesmis bir şekilde kıl donmesi hastalığını yasıyordum. Ameliyat olmaktan ve sonrası yaşanan zorluklardan korktuğum için apse olunca apseyi bosaltıp günlerce acı çekiyordum .Öyle bir hal almıştı ki ne düzgün oturabılıyor ne düzgün yatabiliyordum, hatta 4 yaşındaki oğlumla bile sağlıklı bir insan gibi yerde oturup oynayamıyor, düzgun vakit geçiremiyordum. Hastalıgımın sureklı tekrarlaması sebebiyle 15 senedir yamuk oturmaktan belimde agrılar başlamasıyla arayışlar içerisine girdim hatta kesin cözüm olmadığını bildiğim halde ameliyat olmayı bile düşündüm. Medikal sektöründe çalıştığım için doktor arkadaşlarımdan fikirler aldım sorular sordum. En sonunda Prof. Dr. Cemalettin Camcı hocamızla tanıştım. Öyle korkularım vardı ki yaşayanlar o agrıyı bilir, ozellıkle apselıyken cekılen ağrıyı ve o sekıldeyken apseye müdahale edilmesini... Hocamıza hepsini defalarca sordum acıyacak mı işlemi hıssedıcek mıyım sonrası gibi sorular korkular hatta fobiler... Saygı değer hocamız fenol yöntemi uyguladı. En ufak bir acı bile hissetmeden basit bir sekılde böyle zor bir hastalıktan böyle kolay kurtulduğum icin aynı sorunu yaşıyan ameliyat korkusu olan herkese Cemalletin Hocamı tavsiye ediyorum. Ayrıca hocamıza sihirli ellerı disinda, sorularıma gösterdiği sonsuz sabrı, Güler yüzü ve samimiyeti için de ayrıca teşekkür ediyorum.

Sibel DURMAZ

16 yaşındayım. 2016 yazı kıl dönmesi ameliyatı oldum fakat bir yıl boyunca şikayetlerim devam etti , dikişlerim birkaç kere açıldı , pansuman tedavileri gördüm , voleybol oynuyordum bırakmak zorunda kaldım.Bir yıl boyunca rahat hareket edemedim. 2017 yaz ayları başlangıcında bir hastaneye gittim ve kıl dönmesi hastalığının tekrarlandığı , ameliyat olmam gerektiği söylendi. Bu sefer ameliyatımın açık bırakma yöntemi ile olacağını söylediler. Iyi bir şekilde araştırdım ve açık yara yönteminin hiç bir işe yaramadığını aksine hayatımı dahada zorlaştıracağını farkettim. İyi bir araştırma sonucunda Prof. Dr. Cemalettin Camcı'yı keşfettik.Hakkındaki yorumlar gerçekten çok güzeldi.Gittik görüştük.Birkaç seansla ameliyatsız , dikişsiz bir yöntemle sağlığıma kavuştum. Hiçbir sıkıntım olmadı. Sanki bu hastalığı iki kere yaşamamış gibi sağlıklıyım 🙂 Kendisi hem çok iyi bir doktor hemde güleryüzlü, iyi bir insan.Tereddüt etmeden önerilebilecek bir doktor.

Taylan Özgür Ceylan

Değerli hocam tanıştığım için çok mutluyum. Hayata yeni bir başlangıç için bugün ilk adımı attık. Kaprisi olmyan en ince ayrıntısına kadar herşeyin açıklamasını yapan mükemmel bir insan sevgi ve saygılarımla...

Arif Y

Sayın hocamla internet araması sonucu tanıstım. Kıl dönmesi şikayetim vardı, daha nice devlet hastanesi hekımleri ameliyat demişlerdi. Ancak Cemalettin hoca fenol yöntemiyle şikayetimi giderdi. 2. seansta problemim çözüldü. İşimden gücümden de geri kalmamış oldum. Kendisine nezaketi bilgilendirmesi ve ilgisi için tesekkur edıyorum.

Duygu BEKTAŞ

Kristalize fenol yöntemi ile yapılan tedaviden Hocam sayesinde ameliyatsız,dikişsiz, sıkıntısız kurtuldum.Kendisine burdan tekratr cok tesekkür ederim.

Abdurrahman Özcan

Cemalettin hoca gerçekten işinin ehli olan bir doktor kıl dönmesi hastalığın da hasta için büyük bir eziyete dönüşen günlerce yüz üstü uzanmaya mahkum etmekten tutun da uzun bir müddet gündelik hayatın bir çok temel ihtiyaçlarında kısıtlamaya sebeb olan klasik kıl dönmesi ameliyatından çok basit ve bütün bu sıkıntıları yaşamaktan hastayı kurtaran Kristalize Fenol yöntemi ile ülkemizde çok büyük bir hizmete çığır açmıştır. Allah cemalettin hocamdan razı olsun bende kendisine bir arkadaşımın tavsiyesi üzere gittim arkadaşımda da kıl dönmesi vardı cemalettin hocam kristalize fenol yöntemini uygulamış ve iyleşmişti hemde ayakta tedavi hemen çıkıp gezebiliyorsun hayatın bir gün dahi kısıtlanmıyor tabi bemde arkadaşın tavsiyesi üzere gidince hamdolsun aynı kolaylıkta bizde iyleştik hocama çok teşekürle bu tedavide çağ açtığı için vesselâm.

Fatih Hamamci

Bundan dört sene önce kıl dönmesi rahatsızlığı başladı bende.Once yavaş yavaş iltihap birikti daha sonra kütük gibi oldu yürürken iki buklum yuruyordum,oturamiyordum hayat tam işkence olmustu. O zaman iltihabı aldirdim zaman için de üç dört sene boyunca aynı hal defalarca tekrarladı. Ameliyata karar verdim. İnternetten günlerce araştırdım yorumları okudum, ameliyat hiç işime gelmedi ameliyathanede beklemenin psikolojisi bile bana çok ağır geldi dusunsenize soğuk ameliyathaneye giriyorsun basinda üç beş hemşire; hem ameliyatın sıkıntısı hem uzun sürecek pansuman falan bana cok ağır geldi. Daha sonra internette ararken Cemalettin Camci Hocamın kristalize fenol yöntemini gördüm başta inandırıcı gelmedi agrisiz ameliyasiz tedavimi olur diyordum, iltihabi bosaltirken bile agridan kivraniyordum. Fakat başka doktorlarinda bu tedaviyi yaptigini iyi sonuçlar aldığını memmun olan hastaların yorumlarını görünce ikna oldum. Allah razi olsun tedavi cok kolay ve güzel geçti, toplam on onbeş dakika suren dört beş seansta halloldu. En fazla hissettiğim acı iğnenin sinek ısırığı gibi acisi oldu. Seanslardan sonra hiçbir rahatsızlık hissetmedim normal halimde yaptığım herseyi rahatlikla yapabiliyordum. Böyle bir yöntem bu zamanda gerçekten büyük bir nimet Cemalettin Hocama da cok teşekkür ediyorum işini cok güzel yapıyor ilgisi insanlığı takdire şayan. Bu yöntem az biliniyor hakettiği kadar bilinmiyor maalesef kıl dönmesi gibi bir illetten o kadar insan sıkıntı çekerken ameliyatada herkes cesaret edemiyorken böyle güzel bir tedavi tam bilinmiyor maalesef.

23/07/2017
Tutku Mollaoğlu

Merhabalar; nedensiz agrilarimin/acilarimin artmasiyla birlikte kil donmesi oldugunun farkina vardim.Cemalettin Bey ile tanismam da bu sayede oldu. Fakat tabiki hemen inanmadim. Arastirdim arastirdim arastirdim sordum sorusturdum ve sonunda randevu aldim ve yuzyuze konusmaya karar verdim. Sadece konusucaktim evet bunun icin gittim ama 10 dakika sonra tedavi icin sedyeye yatmistim ve 10 dakika icinde de 1.seans bitmisti. Cemalettin Bey in ilgisi, alakasi ve guven veren tavirlari nedeniyle konusmak icin gittigim klinikten yarim saat icinde ilk seans bitmis halde ciktim. Ben gitmeden once bir tip profosorunun benim kil donmemle ilgilenmeyecegini ve asistani vasitasiyla tedavi olacagimi zannediyordum. Fakat kendisi icin cok basit birsey olmasina ragmen doktorum kil donmesini dunyanin en kritik operasyonu gibi tedavi etti yani derdimle dertlendi. Bu da beni fazlasiyla memnun etti. Sonuc olarak takip eden 3. Seansta tamamen tedavi oldum. Suan hic bir agrim bulunmamakta. Seans dediysem oyle gozunuzde buyumesin sadece 10 dk suruyor ve hissettiginiz tek sey uyusturucu ignenin batmasi baska birsey yok. Ve 10 dk sonunda hayatiniza kaldiginiz yerden devam. Bence harika 😉 doktorumuza ve guler yuzlu yardimcisina derdimizle dertlendikleri icin; ellerinden gelen herseyi yaparak kolayca tedavimizi yaptiklari icin tesekkurlerimi sunuyorum. Herkese gecmis olsun

Azize Yenimazman

Doktorluk mesleğinin kutsallığına,iyi insan olmanın erdemini katmış, Türk mûsıkîsine gönül vermiş nadir insanlardan Cemalettin beyi tanıdığım için çok şanslıyım. İki yıl önce bir pazar gecesi evinden koşarak gelerek beni yaşama döndüren iyi dost, iyi insan. İyi ki varsınız her şey için çok teşekkürler.

24 Temmuz 2013
Reşat Öget

Mehmet Reşat ÖGET Dünya güzeli sevgili Cemalettin hocamı anlatabilmem için kompozisyon yazmam gerekir. Hikmeti sınırsız, kudreti sonsuz, yüceler yücesi Rabbim onun ilmini arttırsın, gönlüne huzur, ömrüne bereket versin. Kendisine hiç düşünmeden canımı emanet edebileceğim erbab-ı kemal bir insandır. Geçirdiğim kolon ameliyatımı başarıyla gerçekleştirip Allah'ın izniyle sağlığıma kavuşmama vesile olmuştur. Cemallettin hocama ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunar başarıların devamını can-ı gönülden dilerim...

24 Haziran 2013
Kazım Yaman

2014 yılında kapalı safra kesesi ameliyatımı "güzel insan" yaptı. Gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat sonrası göstermiş olduğu ilgi, hoşgörü ve alakası ile bir hasta olarak beni, hasta yakınları olarak da ailemi çok rahatlatmıştı. Esprilerle girdiğim ameliyatım Allah’ın izni, Prof. Dr. Cemalettin Camcı’nın ve ekibinin vesilesi ile başarılı geçmiş ve sağlığıma kavuşmuştum. Sadece bir hekim olarak değil, bir ağabey olarak da bugün dahi sağlık konusunda bilgi ve tecrübesine ihtiyaç duyduğum her an, yol gösterdiği için kendisine sonsuz teşekkür ederim. Yolun her daim açık olsun ağabey...

29/03/2017