Ameliyatsız Kıl Dönmesi Tedavisi Hakkında Hasta Yorumları

Göksu Hanım, Dr. Cemalettin Camcı ile gerçekleştirdiği sohbette ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi ile ilgili görüşlerini paylaşıyor.

 

Diğer hastalarımızın kendi el yazıları ile yazmış oldukları yorumları, randevunuz sonrasında muayenehanemizde görebilirsiniz.

 

 

İlk geldiğimde tedirgindim

Buraya ilk geldiğimde tedirgin ve gergindim. Ancak bir süre sonra bu duruma Cemalettin Hocanın ve Ayşegül Hanımın içten tavırları ile neredeyse her hafta gelmek istediğim bir yer halinde geldi. Çok memnun kaldım.

Emircan K.

Ameliyatsız halloldu

Ameliyat videolarını korkarak izledim. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile buraya geldim. Ameliyatsız halloldu, çok memnun kaldım. Tavrından ve yardımlarından dolayı Cemalettin Bey’e çok teşekkür ederim. (Armağan P./Mayıs 2021)

Armağan P.

Keşke ameliyat olmadan tanısaydım

Keşke başka bir yerde ameliyat olmadan önce hocamı tanımış olsaydım da bu kadar eziyet çekmeseydim. 15 aylık tedavimin sonuna geldim. Ben memnun kaldım. Biraz uzun sürdü ama olsun. Hocama ve Ayşegül Hanıma teşekkür ederim.

Harun A.

Kısa ve acısız operasyon

Kısa ve acısız operasyonlardan sonra bir şikayetim kalmadı. Cemalettin hocamız işini bilen ve doğru yapan hekimlerimizden. Kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum.

Alihan B.

Ameliyat oldum aynı sorunu tekrar yaşadım

Ben bu hastalıkla 10 yılı aşkın süredir uğraşıyorum. Bir kere ameliyat oldum daha sonra tekrar aynı sorunları yaşadım. Hem ameliyat süreci hem de ameliyattan sonraki süreç çok zorlu geçti. Cemalettin hocayı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine öğrendim geldim. Tedaviye başladım yaklaşık 1 ay süren tedavi sürecim çok olumlu sonuçlar verdi. Şimdi hem çok rahatım hem hastalıktan kurtuldum. Allah Cemalettin hocadan razı olsun, çok teşekkür ederim.

Yunus K.

Kısa sürede çözüm

Kuyruk sokumundaki kıl dönmesi için Cemalettin hoca ile iletişim kurdum. Kısa sürede az bir acıyla çözüme kavuştu, iyileştim. Her şey için teşekkürler.

Gözde K.

Ameliyata vaktim yok

Yaklaşık 4 senedir bu sorunu yaşıyorum: kıl dönmesi. Ameliyat olmaya vakit bulamadığım için burası benim için harika bir çözüm oldu. Gerçekten acısız :). Herkese ilgisi için teşekkür ederim.

Dilara G.

Kristalize fenol

Ameliyata kıyasla çok daha rahat ve gündelik işlerimi aksatmadan sorunum çözülmüş oldu. Ameliyatı değil de kristalize fenol yöntemini tercih ettiğim için memnunum. Ameliyat olduğum dönem çok fazla sıkıntı yaşamıştım. Hocamıza ilgisi için teşekkür ederim.

Muhittin G.

En iyi adres

Yaşadığım rahatsızlıktan dolayı araştırma yaptığım birkaç yer vardı ve en iyi adresi bulduğumu düşünüyorum. Doktorumu 4-5 yıldır tanıyorum ve ilk günkü gibi ilgisi ve güler yüzünden dolayı çok memnunum. Her zaman memnun kaldım iyi ki Cemalettin hocayı bulmuşum. Kıl dönmesi rahatsızlığı  olan hastalara kesinlikle tavsiye ederim.

Kubilay K.